FryzStyle > Usługi
brak grafiki

Zabiegi na twarz i ciało

Oferujemy Państwu luksusowe zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze oparte na doświadczeniu i profesjonalnych kosmetykach. Polecamy zabiegi z użyciem mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego. Proponujemy szeroką ofertę zabiegów: nawilżających, regenerujących, liftingujących, ujędrniających, przeciwzmarszczkowych, oczyszczających oraz złuszczających.

Oferujemy także zabiegi upiększające : regulacja brwi, henna brwi i rzęs, depilacja woskiem zbędnego owłosienia różnych części ciała oraz profesjonalny makijaż, idealnie dopasowany do typu urody, wieku oraz okoliczności.

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.Skóra po peelingu kawitacyjnym jest odpowiednio oczyszczona, wygładzona i przygotowana na przyjęcie kolejnych substancji odżywczych (np. ampułki czy maski nawilżającej). Dzięki temu, że peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki skóry, wnikanie kosmetyków skóry do jej wnętrza staje się znacznie łatwiejsze.

- usuwa martwy naskórek i nadmiar sebum

- wygładza

- regeneruje skórę

- dokładnie oczyszcza skórę twarzy

- rozjaśnia przebarwienia skóry

-wzmaga produkcję kolagenu

- poprawia mikrokrążenie

Mikrodermabrazja skóry to pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Swoisty peeling jest nowoczesną techniką, która poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi, polega na powolnym ścieraniu powierzchni skóry,

Wybrane realizacje

Adres
ul. Architektów 9/36
35-082 Rzeszów

tel. 668 078 665

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 9 - 20
Sobota: 8 - 14